+ dodawanie ogłoszeń   + dodawanie firm do katalogu •  Logowanie   •  Dołącz do nas   •   Kontakt 
 
 Wiadomości  MiszMasz  Imprezy  Publicystyka  Polityka  Samorząd  Sport  Kultura  Z historii miasta  Edukacja  Organizacje  Służby 
Konkursy OgłoszeniaFirmyPromocjeEncyklopedia ŚwiętochłowicLinkowniaFotogalerieFilmyMapa i komunikacja

R E K L A M A

genesis kosmetyka
Witamy w nowym portalu miejskim - www.swietochlowicki.pl


Szanowni mieszkańcy, przedsiębiorcy, czytelnicy. Z zadowoleniem oddajemy Państwu do użytkowania nowe świętochłowickie media: drukowany magazyn "Przegląd Świętochłowicki" oraz portal swietochlowicki.pl, na którego stronach aktualnie Państwo gościcie. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zbudować silne, lokalne media, niezależne i w 100% świętochłowickie. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami nowego portalu miejskiego

Witamy w nowym portalu miejskim - www.swietochlowicki.pl
REKLAMA
Pilates - Joga - Zumba - Aerobic
Pierwsze zajęcia gratis! Zapraszamy!

Startujemy skromnie,testowo, co nie oznacza, że serwis jaki oddajemy Państwu do dyspozycji będzie nieatrakcyjny. To co widzą Państwo obecnie na swoich komputerach, to jedynie zalążek tego, co zostanie wdrożone w ciągu najbliższych dni i tygodni. Gwarantujemy, że naszym celem jest wypracowanie kompeksowego i rozbudowanego serwisu informacyjno - reklamowego o zasięgu ogólnomiejskim, w którym każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

 

Tymczasem zapraszamy do odwiedzania portalu i testowania go wraz nami. Liczymy na Państwa opinie i pomysły!

 

Agnieszka Pasternok

wydawca portalu

 

Kompilo Drukarnia Wysyłkowa

www.kompilo.com


Wprowadził: admin, 09-11-2013
odsłon: 2092   komentarzy: 35


Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Odpowiedz na pytanie (antyspam):
Ile jest dwa dodać trzy? (wpisz liczbę jako cyfrę) .....
Komentarze
mieszkaniec(R)
Coście tak ucichli ? A tak fajnie wam szło ;-)
22-11-2013, 11:30:26
0
0
odpowiedz

mieszkaniec
Kolega widać lubi takie populistyczne artykuliki, w których promuje się jego boss. To pewnie pozostałość po czasach głębokiej komuny :/
Masz już dwa takie portale, gdzie znajdziesz tanią propagandę. Zresztą pewnie sam podsyłasz tam tematy z urzędu szpiclu!
12-11-2013, 11:36:22
0
0
odpowiedz

Mario
do kolegi: Ty chcesz ode mnie komentarz do wystapienia twojego prezydenta? A coz mnie obchodzi jego wystąpienie? porabało cie? A jak ci sie tu nie podoba to po cholere tu ciagle wchodzisz i komentujesz? Czyzby szpicel?
12-11-2013, 10:57:13
0
0
odpowiedz

kolega
do Mario: może komentarz do przemówienia prezydenta? Co niezależność portalu skończyła się 09.11.2013 r. w momencie wrzucenia ostatniego artykułu? Może o przebiegu uroczystości? Chce porównać informację z naszego miasta, świony.pl oraz tego póki co "gniotu". Nawet nie nadążacie za konkurencją.
12-11-2013, 09:52:25
0
0
odpowiedz

Mario
Kolego, w aktualnościach masz coś tam o 11 listopada. To jest portal miejski i mam nadzieję że będzie się skupiał na problemach miasta a nie wydmuchanych uroczystościach, które nikomu tych problemów nie załatwią. Chyba wszyscy się zgodzicie?
12-11-2013, 09:04:40
0
0
odpowiedz

kolega
do Redakcja Portalu: gdzie nowe artykuły? Prócz reklamy Daria nic innego nie widzę, a wczoraj mieliśmy 11 listopada, rozumiem że nie obchodzicie państwowych świąt. Czy może promując UE zapomnieliście o Polsce?
12-11-2013, 09:01:22
0
0
odpowiedz

Pytający
Droga Redakcjo,
znalazłem wszystkie interesujące mnie informacje w podawanym przez Państwa miejscu. Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia! :)
11-11-2013, 18:16:25
0
0
odpowiedz

Szanowni Panowie!

Prosimy o zakończenie tej dyskusji w tym miejscu, gdyż niestety ten artykuł nie jest miejscem w którym powinna ona być prowadzona. Artykuł jest przywitaniem się z czytelnikami a nie miejscem do personalnych wycieczek. Do takich celów utworzono na portalu forum mieszkańców. Należy się zarejestrować i prowadzić tam dyskusję. Osobom, które nadal mają wątpliwości co do przekazu portalu, własności i powiązań przekazujemy informację, że odpowiedź na wszelkie Państwa pytania znajdziecie w dziale "O portalu" w głównym menu portalu. Wszelkie dywagacje są całkowicie bezpodstawne. Wszystkie konieczne informacje są Państwu udostępnione.
11-11-2013, 17:45:53
0
0
odpowiedz

wyborca
koryto, koryto, koryto, ty jesteś chory na punkcie tego koryta?
Wolę Pana Darka przy korycie niż takich bohaterów jak ty :)
Pewnie zwiałbyś przy pierwszej okazji jak samuraj :)))
11-11-2013, 17:36:50
0
0
odpowiedz

wyborca
do wyborca, to twoich kolegów należy oderwać, a Daria nie dopuścić do koryta.
11-11-2013, 17:28:33
0
0
odpowiedz

wyborca
Jakoś dziwnym trafem słowo "koryto" pojawia się tylko w twoich wypowiedziach kolego. Zaraz widać komu zalerzy na tym korycie i kto się go trzyma rękami i nogami. Rozliczymy was podczas wyborów i odetniemy od tego koryta!
11-11-2013, 17:14:56
0
0
odpowiedz

Już dziś bardzo, bardzo serdecznie zapraszam :)
Tylko czy starczy wam odwagi?? Szczerze wątpię :) Jak dotąd ani w internecie, ani w realu odwagą nie błyszczycie.
Pozdrawiam i do zobaczenia :)))
11-11-2013, 16:42:32
0
0
odpowiedz

mieszkaniec
Kłamstwo, insynuacje i tchórzostwo, to tylko jeden człowiek i jego ekipa potrafi. A najbardziej widoczny jest strach o własne koryto. Trzęsą gaciami ci samuraje!
11-11-2013, 15:58:33
0
0
odpowiedz

kolega
Dario zabolało nas, że pod płaszczykiem "robienia czegoś dobrego dla miasta" pchasz się do koryta. Jesteś obłudnym człowiekiem na każdym twoim spotkaniu z mieszkańcami będzie ktoś od nas i udowodni tobie, że ściemniasz, aby dostać się do koryta.
11-11-2013, 15:28:58
0
0
odpowiedz

Ale fajnie, już się cieszę :)
Najbardziej z tego że tak was zabolał ten portal i gazeta.
Wymyslajcie dalej i szukajcie, szukajcie :)
Pozdrawiam!
11-11-2013, 15:04:26
0
0
odpowiedz

kolega
Pytający Dario pfu zniesmaczony już od dłuższego czasu stosuję socjotechnikę teraz również stosuje przeciwko tobie, aby cię zdyskredytować. To samo robili z innymi osobami, którzy wykazali, że nie są niezależni oraz że Dario pcha się tylko do koryta. W Świętochłowicach są osoby, które dla Świętochłowic oraz mieszkańców zrobili znacznie więcej lecz po prostu nie może się z tym pogodzić. Obłudny i pazerny człowiek na władzę jakich mało. Teraz my zastosujemy te same metody przeciwko Darkowi ciekawe czy będzie mu tak samo sympatycznie jak nam, gdy usiłował nas zdyskredytować.
11-11-2013, 14:48:11
0
0
odpowiedz

Mario
Ehh człowieku. Jak na dłoni widać po coś tu przyszedł.. Wchodzisz na portal, który jest w sieci zaledwie 1 dzień i już zaczynasz wszystkich straszyć, więc jasne jest że zostałeś tu nasłany - przez kogo - mnie to nie interesuje, ale to fakt, bo wypowiadasz się tylko w tym jednym miejscu, nie w artykułach, nie na forum, tylko w informacji o powstaniu portalu. Pewnie szybko cię rozszyfrują i najesz się tylko wstydu. Sadzisz głupoty o tym co wolno a czego nie wolno, jakbyś się czegoś obawiał, sypiesz punkty konkretnie związane z odpowiedzialnością tego czy owego. Redakcjo - nie dajcie się zastraszyć i róbcie swoje.
11-11-2013, 13:21:17
0
0
odpowiedz

Pytający
Ale dla mnie nie jest to interesujące w chwili obecnej, bo nie wiem czy Pan napisał prawdę w tej kwestii i kogo ona dotyczy, nie chcę w ogóle tego rozważać, zwracam jedynie uwagę na populizm w Pańskim przekazie. Do mnie także nie należy weryfikacja treści etc. Ja pragnę się tylko dowiedzieć na jakich zasadach działa magazyn, nie widzę w tym żadnych podtekstów. Mocno trzymam kciuki za każdą obywatelską inicjatywę i zachęcam do rzetelnego dziennikarstwa, jestem jak najbardziej za! Powtórzę to kolejny raz, przegląd świętochłowicki w samej swej nazwie dotyczy czegoś, co jest również częścią mnie jako mieszkańca, więc mam prawo pytać.

Nie mam zamiaru się z nikim tutaj już kłócić, napisałem prośbę o upublicznienie ważnych w mojej ocenie informacji, tyle w temacie. Dziękuję i pozdrawiam, życząc sukcesów piśmienniczych!
11-11-2013, 12:50:22
0
0
odpowiedz

Pytający
Panie Mario, niech się Pan nie pogrąża, bo widać, że Pan tylko wygooglował i przeczytał kilka pierwszych akapitów...
Pomogę Panu; interesujące są między innymi następujące zapisy:

Art. 10.
1. Zadaniem dziennikarza jest służba społeczeństwu i państwu. Dziennikarz ma obowiązek działania zgodnie z etyką zawodową i zasadami współżycia społecznego, w granicach określonych przepisami prawa.

Art. 12.
2. Dziennikarzowi nie wolno prowadzić ukrytej działalności reklamowej wiążącej się z uzyskaniem korzyści majątkowej bądź osobistej od osoby lub jednostki organizacyjnej zainteresowanej reklamą.

I ja chciałbym się dowiedzieć czy na przykład magazyn musi respektować takowe postanowienia. Czy to oznacza, że ktoś mnie \"wysłał\"? Pan nie czyta karty gwarancyjnej, gdy kupuje Pan sprzęt elektroniczny, Panie Mario?

Aaa i napisał Pan: \"na dodatek prowadzi postępowania prokuratorskie\", więc odsyłam do:

Art. 13.
1. Nie wolno wypowiadać w prasie opinii co do rozstrzygnięcia w postępowaniu sądowym przed wydaniem orzeczenia w I instancji.
2. Nie wolno publikować w prasie danych osobowych i wizerunku osób, przeciwko którym toczy się postępowanie przygotowawcze lub sądowe, jak również danych osobowych i wizerunku świadków, pokrzywdzonych i poszkodowanych, chyba że osoby te wyrażą na to zgodę.
11-11-2013, 12:50:11
0
0
odpowiedz

Mario
Oj chyba miałem rację. Trzeźwy to Pan pytający na pewno wczoraj nie był :) A co do Pana argumentów to mam wrażenie że chyba nie miał Pan okazji nigdy przeczytać prawa prasowego. A prawo prasowe zaczyna się tak:... Art. 1.
Prasa, zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności wypowiedzi i urzeczywistnia prawo obywateli do ich rzetelnego informowania, jawności życia publicznego oraz kontroli i krytyki społecznej.

Zwracam szczególną uwagę na ostatnią część tego artykuły i wierzę że redakcja też będzie to zawsze miała na uwadze!!!! Nieudolne władze, o których się źle mówi, źle pisze i na dodatek prowadzi postępowania prokuratorskie trzeba piętnować!!! Bo jak rozumiem pan pytający został tu nasłany przez kogoś z Delfinarium!!!!
11-11-2013, 09:10:04
+ 1
0
odpowiedz
  • Statystyki
  • Logowanie
  • Rejestracja
Dzisiaj wizyt: 361
Dzisiaj odsłon: 913
Ogółem wizyt: 134 869
Ogółem odsłon: 475 379

Goście: 11Aktywni użytkownicy: 1

Login:

Hasło:


Nowe konto
Ostatnie komentarze użytkowników

Dla czytelników

Wszystkie artykuły

Publicystyka miejska

Polityka i samorząd

Sport i rekreacja

Kultura i rozrywka

Dzieje się w służbach

Biznes i gospodarka

Szkolnictwo i edukacja

Z życia organizacji

Dla poszukiwaczy

Ogłoszenia użytkowników

Imprezy i wydarzenia

Informator teledresowy

Katalog firm

katalog stron www

Oferty i promocje

Kupony rabatowe

Nieruchomości

Oferty pracy

Dla ciekawych i aktywnych

Gazeta online

Galerie zdjęć

Materiały wideo

Encyklopedia miejska

Serwis historyczny

Forum dyskusyjne

Artykuły użytkowników

Zaloguj się do portalu

Zarejestruj się

Dla przedsiębiorców

+ dodaj firmę do katalogu

+ dodaj swoją stronę www

+ zamów reklamę w portalu

+ zamów reklamę w gazecie

+ zamów kupony rabatowe

+ dodaj nową promocję

+ zamów artykuł sponsorowany

+ zamów druki firmowe

+ zamów reklamy zewnętrzne

Skontaktuj się z naszą redakcją

Magazyn Przegląd Świętochłowicki
Portal www.swietochlowicki.pl

Redakcja i biuro reklamy:
ul. Wodna 2, 41-600 Świętochłowice
tel. 32 307 08 65 (dni robocze 9:00 - 15:00)

 

skrzynki mailowe:
redakcja:  redakcja@swietochlowicki.pl
reklama:   reklama@swietochlowicki.pl

wydawca: info@kompilo.com

 

copyright (c) 2013 - 2014 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone        •     Regulamin portalu


 

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści

na stronach portalu www.swietochlowicki.pl oraz w drukowanej wersji magazynu Przegląd Świętochłowicki