Witamy w nowym portalu miejskim - www.swietochlowicki.pl

Szanowni mieszkańcy, przedsiębiorcy, czytelnicy. Z zadowoleniem oddajemy Państwu do użytkowania nowe świętochłowickie media: drukowany magazyn "Przegląd Świętochłowicki" oraz portal swietochlowicki.pl, na którego stronach aktualnie Państwo gościcie. Wierzymy, że wspólnie uda nam się zbudować silne, lokalne media, niezależne i w 100% świętochłowickie. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia z nami nowego portalu miejskiego

 

Startujemy skromnie, testowo, co nie oznacza, że serwis jaki oddajemy Państwu do dyspozycji będzie nieatrakcyjny. To co widzą Państwo obecnie na swoich komputerach, to jedynie zalążek tego, co zostanie wdrożone w ciągu najbliższych dni i tygodni. Gwarantujemy, że naszym celem jest wypracowanie kompeksowego i rozbudowanego serwisu informacyjno - reklamowego o zasięgu ogólnomiejskim, w którym każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

 

Tymczasem zapraszamy do odwiedzania portalu i testowania go wraz nami. Liczymy na Państwa opinie i pomysły!

 

09-11-2013 admin 9679

 

Komentując treści w portalu Świętochłowicki.pl użytkownicy akceptują regulamin i politykę prywatności portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji lub usuwania treści niezgodnych z prawem lub regulaminem, naruszających dobre imię właścicieli lub redakcji oraz podszywających się pod zarejestrowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Komentarze

 • Coście tak ucichli ? A tak fajnie wam szło ;-)
 • Kolega widać lubi takie populistyczne artykuliki, w których promuje się jego boss. To pewnie pozostałość po czasach głębokiej komuny :/
  Masz już dwa takie portale, gdzie znajdziesz tanią propagandę. Zresztą pewnie sam podsyłasz tam tematy z urzędu szpiclu!
 • do kolegi: Ty chcesz ode mnie komentarz do wystapienia twojego prezydenta? A coz mnie obchodzi jego wystąpienie? porabało cie? A jak ci sie tu nie podoba to po cholere tu ciagle wchodzisz i komentujesz? Czyzby szpicel?
 • do Mario: może komentarz do przemówienia prezydenta? Co niezależność portalu skończyła się 09.11.2013 r. w momencie wrzucenia ostatniego artykułu? Może o przebiegu uroczystości? Chce porównać informację z naszego miasta, świony.pl oraz tego póki co "gniotu". Nawet nie nadążacie za konkurencją.
 • Kolego, w aktualnościach masz coś tam o 11 listopada. To jest portal miejski i mam nadzieję że będzie się skupiał na problemach miasta a nie wydmuchanych uroczystościach, które nikomu tych problemów nie załatwią. Chyba wszyscy się zgodzicie?
 • do Redakcja Portalu: gdzie nowe artykuły? Prócz reklamy Daria nic innego nie widzę, a wczoraj mieliśmy 11 listopada, rozumiem że nie obchodzicie państwowych świąt. Czy może promując UE zapomnieliście o Polsce?
 • Droga Redakcjo,
  znalazłem wszystkie interesujące mnie informacje w podawanym przez Państwa miejscu. Serdecznie dziękuję i życzę powodzenia! :)
 • koryto, koryto, koryto, ty jesteś chory na punkcie tego koryta?
  Wolę Pana Darka przy korycie niż takich bohaterów jak ty :)
  Pewnie zwiałbyś przy pierwszej okazji jak samuraj :)))
 • do wyborca, to twoich kolegów należy oderwać, a Daria nie dopuścić do koryta.
 • Jakoś dziwnym trafem słowo "koryto" pojawia się tylko w twoich wypowiedziach kolego. Zaraz widać komu zalerzy na tym korycie i kto się go trzyma rękami i nogami. Rozliczymy was podczas wyborów i odetniemy od tego koryta!
 • Już dziś bardzo, bardzo serdecznie zapraszam :)
  Tylko czy starczy wam odwagi?? Szczerze wątpię :) Jak dotąd ani w internecie, ani w realu odwagą nie błyszczycie.
  Pozdrawiam i do zobaczenia :)))
 • Kłamstwo, insynuacje i tchórzostwo, to tylko jeden człowiek i jego ekipa potrafi. A najbardziej widoczny jest strach o własne koryto. Trzęsą gaciami ci samuraje!
 • Dario zabolało nas, że pod płaszczykiem "robienia czegoś dobrego dla miasta" pchasz się do koryta. Jesteś obłudnym człowiekiem na każdym twoim spotkaniu z mieszkańcami będzie ktoś od nas i udowodni tobie, że ściemniasz, aby dostać się do koryta.
 • Ale fajnie, już się cieszę :)
  Najbardziej z tego że tak was zabolał ten portal i gazeta.
  Wymyslajcie dalej i szukajcie, szukajcie :)
  Pozdrawiam!
 • Pytający Dario pfu zniesmaczony już od dłuższego czasu stosuję socjotechnikę teraz również stosuje przeciwko tobie, aby cię zdyskredytować. To samo robili z innymi osobami, którzy wykazali, że nie są niezależni oraz że Dario pcha się tylko do koryta. W Świętochłowicach są osoby, które dla Świętochłowic oraz mieszkańców zrobili znacznie więcej lecz po prostu nie może się z tym pogodzić. Obłudny i pazerny człowiek na władzę jakich mało. Teraz my zastosujemy te same metody przeciwko Darkowi ciekawe czy będzie mu tak samo sympatycznie jak nam, gdy usiłował nas zdyskredytować.

copyright (c) 2013 - 2015 Przegląd Świętochłowicki     •     wszelkie prawa zastrzeżone     •     Regulamin portalu

Poprzez przesyłanie treści tekstowych, opinii, zdjęć i filmów oraz dodawanie komentarzy i postów, użytkownicy wyrażają zgodę na nieodpłatne publikowanie tych treści na stronach portalu www.swietochlowicki.pl

Nawigacja

Nasza społeczność